درباره ما

آفتاب پلاست البرز

شرکت آفتاب پلاست البرز تولید کننده انواع پی وی سی قابل استفاده در صنایع مختلف به منظور کسب رضایت کلیه ذی نفعان و تلاش برای حضور موفق در بازار و بهبود مستمر فرآیندها، استقرار و استفاده از سیستم‌های مدیریت کیفیت را، مطابق با استاندارد ایزو9001، مهم‌ترین اولویت خود قرار داده است. بدین منظور برنامه ریزی و اجرای اهداف کیفی ذیل در این شرکت به جد پیگیری می‌شود.

  • افزایش رضایتمندی مشتریان و مصرف کنندگان از کیفیت کالا و خدمات مربوطه.
  • ارتقاع سطح کیفی و کمی محصولات.
  • حفظ و توسعه بازارهای داخلی و خارجی از طریق شناسایی خواسته‌ها.
  • کاهش آلاینده‌ها و انواع آلودگی‌ها و پیشگیری از فزونی آن‌ها با افزایش میزان تولید.

این خط مشی بیانگر تعهد ویژه مدیر ارشد شرکت نسبت به مقوله کیفیت، ایمنی، بهداشت و محیط زیست بوده و مسئولیت پیاده سازی، اجرا و نگهداری سیستم مورد نظر با شرکت می‌باشد. بدینوسیله کلیه پرسنل ملزم‌اند تا با همکاری تام در راستای توسعه و افزایش اثربخشی در این راستا، کوشش نمایند.


نام شرکت: آفتاب پلاست البرز

نوع مالکیت:

نوع فعالیت:تولید و عرضه کننده انواع پی وی سی فیلم(PVC Films)

شماره ثبت:

مجموعه آفتاب پلاست البرز، فعالیت خود را از سال 1389 در شهرک صنعتی گرمسار در حوزه تولید و توزیع محصولات پی وی سی فیلم آغاز کرده است.

در 11 سال گذشته آفتاب پلاست، البرز همواره در ارتقا کیفیت محصولات، جلب رضایت هر چه بیشتر مشتری، همکاری سالم و بهینه با شرکای تجاری و پوشش بازارهای داخلی و خارجی ممارست داشته و در پی بهبود هر چهار زمینه، روزافزون اهتمام ورزیده است.

مسیر بهبود فعالیت مجموعه در شاخه های ذکر شده، از سرمایه گذاری روی توسعه تیمی متخصص، مجرب و حرفه‌ای در بخش‌های تکنولوژی، کنترل کیفیت، تحقیق و توسعه و بازاریابی و فروش گذشته است. تیم‌های اجرایی آفتاب پلاست البرز با اهداف یکتا و مشخص، اما خبره در حوزه‌های تخصصی خود، به هیئات مدیره و مسئولان مجموعه کمک شایانی عرضه کرده‌اند تا روند پیشرفت و توسعه‌ی شرکت هر چه بهینه‌تر تسریع یابد.

ماحصل این همکاری دقیق و هدفمند، ایجاد خانواده‌ای همسو و هم جهت در مسیر اهداف کوتاه و بلند مدت مجموعه، جلب رضایت و اعتماد مشتریان، پوشش بازار داخلی و ورود به بازارهای منطقه بوده است.

آفتاب پلاست البرز با بهره گیری از تخصص مدیران و مهندسان، تکنولوژی و دانش روز همواره بر آن است که نه تنها نیازهای حال حاضر مشتریان و شرکای خود را تامین کند، بلکه دیدی وسیع به نیازهای نوظهور و قابل ایجاد در آینده نیز داشته باشد.

تامین نیازهای حال و آینده برای کادر مجموعه ایجاب می‌کنند که، با توجه به استانداردهای کمی و کیفی، انتظارات و خواسته‌های مشتریان، و بهینه سازی روند تولید به طوری که کمترین آسیب را به محیط زیست وارد نماید، روزانه به سمت اهداف بلند مدت خود حرکت کرده و از هیچ فرصتی برای ارتقا و پیشرفت چشم پوشی نکنند.

استفاده از نیروی جون و خلاق و درآمیختن استعدادهای نوظهور با تجربه و مهارت بقیه‌ی تیم، از این قبیل فرصت ها به شمار می‌آید که آفتاب پلاست البرز در طول سنوات کاری خود همواره سرمایه گذاری عظیمی روی آن کرده است.

محصولات آفتاب پلاست البرز شامل انواع فیلم های پی وی سی (PVC) در ضخامت 50 تا 600 میکرون و متراژ، سایز و ویژگی‌هایی مطابق با درخواست و نیاز مشتری می‌شوند. پی وی سی فیلم در طیف وسیعی از صنایع من جمله بسته بندی، کاور مبل، پتو یا لباس و… کاربر دارد. تمامی محصولات مجموعه با رعایت استانداردهای بین المللی تولید و عرضه شده و مجموعه بسیار مفتخر است که در سال‌های فعالیت خود توانسته اعتماد مشتریان و شرکای تجاری خود را در این زمینه جلب نماید.

همین اعتماد، و اعتباری که بر پایه‌ی آن بنا شده، باعث پوشش چشمگیر بازارهای داخلی و تامین نیازهای پی وی سی فیلم بخش عمده‌ای از بازار توسط مجموعه آفتاب پلاست البرز گردیده که مایه‌ی افتخار تمامی اعضای مجموعه همواره بوده و می‌باشد.

امید است که آفتاب پلاست البرز بتواند این اعتماد را در سطح بین المللی جلب کرده و در حوزه‌ی صادرات، پوشش بازارهای خارجی و بازارهای منطقه هم به همین ترتیب با تلاش و ممارست در حفظ ارزش‌ها و کیفیت بالای خود، در تامین نیازهای بین المللی بدرخشد.